BUDOWNICTWO

W naszym obszernym dziale dedykowanym dla budownictwa zgromadziliśmy wszystkie maszyny, urządzenia i sprzęty niezbędne do budowy, remontu, wykończeń czy samodzielnych prac renowacyjnych.

Betoniarki o różnej pojemności roboczej polskiego producenta Altrad, dostosowane do indywidualnych wymagań klienta spełnią oczekiwania zarówno amatorów wykonujących samodzielne remonty jak i dużych firm budowlanych potrzebujących sprawdzonego sprzętu dobrej jakości.

Do zagospodarowania przestrzeni wokół budynków niezbędne są materiały pozwalające na sprawne odprowadzenie wód gruntowych. Rura drenarska dostępna w różnych średnicach i odwodnienie liniowe – kanały betonowe i plastikowe z pokrywą żeliwną i ocynkowaną oraz studzienki i rewizje świetnie się tu sprawdzą.  Doprowadzenie wodociągów i kanalizacji umożliwią rury i kształtki kanalizacyjne dostępne w ciągłej sprzedaży.

Drabiny aluminiowe przemysłowe z funkcją rozstawiania na schodach to polskie produkty z niezbędnymi certyfikatami przeznaczone dla firm budowlanych podobnie jak drewniana drabina malarska czy drabina teleskopowa aluminiowa, które również można wykorzystać na potrzeby domowych remontów. Drobne samodzielne remonty  ułatwi Państwu maszynka do cięcia płytek polskiej firmy Walmer oraz ogromny wybór innych niezbędnych narzędzi.

Powrót do sklepu

Powered by pi-ART Agencja

Copyrights © 2016