Drabiny

W naszej szerokiej ofercie drabin znajdziecie Państwo wiele modeli, które ułatwią pracę w firmie, na budowie jak i zwykłe domowe porządki. Drabina przemysłowa polskiego producenta Drabest to produkt od lat znany i ceniony na rynku. Możliwość wykorzystania trzech modułów drabiny w różnych ustawieniach jak i możliwość ustawienia drabiny na schodach świadczy o wszechstronności produktu. Dla profesjonalistów dedykowana jest też drewniana drabina malarska produkowana w Polsce z sezonowanego drewna sosnowego.

Bardzo popularnym produktem jest ceniona za kompaktowe wymiary i wygodę użytkowania aluminiowa drabina teleskopowa. Dostępna w dwóch modelach, przystawna i przegubowa, o różnej wysokości od 3,2 m do 5,8m. Zbudowana z segmentów jest łatwa do przewożenia i wygodna do rozkładania na pożądaną wysokość.

Domowa drabina aluminiowa jest lekka, trwała i bardzo wygodna zarówno w domowych porządkach jak i pracach w ogrodzie i gospodarstwie domowym. Oferowana w naszym sklepie w dwóch wersjach, jednostronnej z bezpiecznym pałąkiem i dwustronnej z podestem roboczym.

Wyniki: 1–10 z 20

Powrót do sklepu

Powered by pi-ART Agencja

Copyrights © 2016