Betoniarki i osprzęt

Betoniarki oferowane w naszym sklepie to profesjonalny sprzęt przeznaczony do intensywnego eksploatowania jak i mniejsze dedykowane dla amatorów do samodzielnego wykorzystania przy okazjonalnych remontach czy budowie domu.

Żeliwny wieniec, stabilna konstrukcja betoniarki i udoskonalona konstrukcja przekładni ślimakowej to podstawowe cechy dla których klienci wybierają właśnie betoniarki z naszej oferty. Zależnie od potrzeb do wyboru mamy mieszalniki zasilane jedno i trójfazowo, z bębnem obracanym za pomocą koła lub popularnej korby. Pojemności robocza bębna betoniarek w zakresie 0d 100 do 350 litrów pozwoli na wybranie właściwego sprzętu dostosowanego do Państwa wymagań.

Najwyższa jakość produktu i szeroki wybór wielkości betoniarek pozwalają na odpowiednie dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb klienta.

Szczególnie polecaną przez nas jest betoniarka Altrad, produkt pochodzący z polskiej firmy od lat produkującej betoniarki i sprzęt budowlany najwyższej jakości na rynek europejski.

Wyniki: 1–10 z 11

Powrót do sklepu

Powered by pi-ART Agencja

Copyrights © 2016