Sterowniki i dmuchawy

Sterowniki i dmuchawy do kotłów centralnego ogrzewania oferowane w tym dziale to produktu polskich producentów. Najwyższa jakość wykonania, unikalne funkcje i sprawny serwis gwarancyjny to niewątpliwe zalety oferowanych produktów.

Szeroka oferta sterowników do różnych zastosowań sprawi, że znajdziecie w naszym sklepie odpowiedni produkt. Najpopularniejsze regulatory do kotłów c.o. sterujące pompą obiegową i dmuchawą to: sterownik do pieca Atos, a także inny, świetnej jakości produkt czyli sterownik pieca co SCL200 – oba wyposażone w niezbędne funkcje do prawidłowego funkcjonowania instalacji grzewczej.

Sterowniki do kotłów zasypowych z podajnikiem Negros i Tigra są przeznaczone do sterowania dwiema lub czterema pompami w zależności od rodzaju i funkcjonalności pieca. Kompleksowa obsługa pompy c.o., obiegowej, pompy c.w.u., ogrzewania podłogowego  i 4 – 6 czujników temperatury oraz dmuchawy i podajnika za pomocą jednego urządzenia.

Wentylatory nadmuchowe do palenisk kotłów c.o. to również polskie produkty świetnie komponujące się z szeroką gamą naszych sterowników. Dmuchawa do pieca WPA oraz FG66 to najpopularniejsze z oferowanych przez nas produktów, cieszące się ogromnym zainteresowaniem kupujących.

Wyniki: 1–10 z 22

Powrót do sklepu

Powered by pi-ART Agencja

Copyrights © 2016