PROFIL NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Nasza działalność trwa nieprzerwanie od 1989 roku. Nasza działalność skupia się na kilku branżach: transportowej, produkcyjnej i handlowej. W naszej szerokiej ofercie asortymentowej znajdują się interesujące produkty przeznaczone zarówno dla majsterkowiczów i hobbystów jak i profesjonalnych użytkowników, używających narzędzi w warunkach ciągłej eksploatacji. 

Od samego początku istnienia przedsiębiorstwa główny nacisk kładliśmy na dużą gamę akcesoriów: budowlanych, rolniczych, kanalizacyjnych. Stąd dość dobrze rozwinięty rynek branży chętnie podejmuje z Nami współpracę. Dzięki czemu w dniu dzisiejszym możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy jedną z polskich firm w tym segmencie rynkowym do której klienci wracają – co Nas bardzo zadowala.

Jakość oferowanych produktów jest ściśle dopasowana do potrzeb i oczekiwań naszych klientów z jednoczesnym uwzględnieniem trendów racjonalizujących koszty funkcjonowania przedsiębiorstw i gospodarstw domowych.

Naszym działaniom przyświeca jeden cel –satysfakcja z produktu i wspólnej współpracy na każdym etapie. Takiego podejścia nauczyła nas ścisła współpraca z naszymi klientami przy jednoczesnym otwarciu na sugestie i uwagi klientów. Dzięki otwartej polityce oraz profesjonalnej i dobrze wykształconej kadrze pracowniczej, współpraca z firmą Metalowiec gwarantuje obopólne zadowolenie i satysfakcję.

NASZE DOŚWIADCZENIE

Sprzedaż - 10 lat
Transport - 8 lat
Serwis - 4 lata
Gwarancja Door-to-door - 2 lata

WSPÓŁPRACUJEMY Z