Profil naszej działalności

Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku od 1988 roku. Nasza działalność skupia się na kilku branżach: transportowej, produkcyjnej i handlowej. Jesteśmy producentem taczek budowlanych i ogrodowych, piecyków węglowych z wkładem szamotowym, piecyków energo – oszczędnych oraz produkcji kół. W naszej ofercie produkcyjnej można znaleźć także wiele innych wyrobów dla budownictwa, przemysłu i rolnictwa. Świadczymy również usługi z zakresu: spawania MMA, MiG/MaG, TiG, cięcia gilotynowego do 10 mm, obróbki skrawaniem: frezowanie, toczenie, wiercenie i dłutowanie.


W siedzibie naszej firmy prowadzimy hurtownię narzędzi, w której to magazynie znajduje się kilkanaście tysięcy pozycji. Spośród całego dostępnego asortymentu aby ułatwić klientom poszukiwanie towaru, wyodrębniliśmy trzy podstawowe działy: ogrzewanie domu, wszystko dla domu i ogrodu oraz wszystko na Twoją budowę. Prowadzimy także sprzedaż internetową zarówno na portalu Allegro jak i na niniejszej stronie www.

Zapraszamy do współpracy i zakupów !

Usługi transportowe

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w transporcie międzynarodowym o profilu chłodniczym. Działamy na terenie krajów Unii Europejskiej oraz Szwajcarii zgodnie z konwencją CMR. Chłodnie z logo METALOWIEC LOGISTIC można najczęściej spotkać na drogach Niemiec, Belgii, Holandii, Francji, Hiszpanii, Włoch i Grecji. Chłodnicze zestawy ciężarowe, którymi dysponujemy, to niezawodne ciągniki MAN TGX  …

dlaczego warto wybrać właśnie nas

NAJWYŻSZA

jakość produktów ORAZ USŁUG

AUTENTYCZNOŚĆ

oferowanych PARAMETRÓW

PROFESJONALNY

serwis SPRZEDAWANYCH urządzeń

GWARANCJA

w systemie door to door

TYSIĄCE

zadowolonych klientów

MOŻLIWOŚĆ

zakupu PRODUKTÓW na DOGODNE raty

Zapoznaj się z naszą ofertą

OGRZEWANIE DOMU

PIECE C.O. KOTŁY PALENISKA OBEJŚCIA DO KOTŁÓW POMPY C.O. DMUCHAWY

Metalowiec - wszystko do ogrzania Twojego domu

DLA DOMU I OGRODU

WĘŻE OGRODOWE SKRZYNKI NA LISTY NARZĘDZIA KŁÓDKI GOSPODARSTWO I ROLNICTWO

Metalowiec - wszystko dla Twojego domu i ogrodu

NA TWOJĄ BUDOWĘ

SPRZĘT BUDOWLANY BETONIARKI DRABINY ODPŁYWY LINIOWE ELEMENTY KANALIZACJI

Metalowiec - wszystko co potrzebne na Twoją budowę

Powered by pi-ART Agencja

Copyrights © 2016