Transport na najwyższym poziomie

Świeże warzywa, owoce, mięso, produkty szybko psujące się i wymagające przewozu w kontrolowanej temperaturze – to nasza specjalizacja, przewóz na najwyższym standardzie usług i zadowolony klient to Nasz cel.

Nasza firma specjalizuje się w chłodniczym transporcie międzynarodowym. Działamy na terenie krajów Unii Europejskiej oraz Szwajcarii zgodnie z konwencją CMR. Chłodnie z logo METALOWIEC LOGISTIC można najczęściej spotkać na drogach Niemiec, Belgii, Holandii, Francji, Hiszpanii, Włoch i Grecji.
Chłodnicze zestawy ciężarowe, którymi dysponujemy, to niezawodne ciągniki MAN TGX z naczepami marki Schmitz CARGOBULL o ładowności 22 ton i powierzchni 13,6 metrów ładunkowych. Wszystkie naczepy wyposażone w drukarki oraz certyfikaty ATP/FRC. Naczepy współpracują z agregatami THERMO KING. Wszystkie ciągniki posiadają poświadczenia emisji spalin klasy Euro VI. Pod załadunek podstawiamy naczepy czyste, suche, bez obcych zapachów, z podstemplowaną książeczką mycia i kompletem europalet na wymianę. Na życzenie klienta zestawy z pojedynczą lub podwójną obsadą kierowców.

Do bezpieczeństwa i pewności w transporcie niewątpliwie przyczynia się człowiek – każdy zestaw obsługiwany jest zatem przez wykwalifikowanego i doświadczonego kierowcę. Zatrudniamy kierowców z doskonałą znajomością topografii całek europy. Ponadto nasze pojazdy objęte są monitoringiem GPS, na wyposażeniu każdego samochodu standardowo znajduje się telefon komórkowy, a każda naczepa posiada zabezpieczenia w postaci dodatkowych metalowych sztab z kłódkami. Suma gwarancyjna ubezpieczenia wynosi 350.000,00 €.

Młody i kreatywny zespół działu spedycji zapewnia najwyższej jakości usługi logistyczne, a indywidualna obsługa zleceń pozwoli Państwu stale monitorować przebieg transportu jak i bezpieczeństwo ładunku.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

Zdjęcia naszej floty

Powered by pi-ART Agencja

Copyrights © 2016